1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Dělící příčky

Mobilní zvukotěsné dělící stěny

Mobilní zvukotěsné stěny DORMA jsou díky špičkové technologii i komplexním designovým možnostem absolutní světovou špičkou ve svém oboru.

MOVEO

DORMA MOVEO - mobilní dělící zvukotěsné stěny

Mobilní stěny se skládají z na sobě nezávislých , manuelně pojízdných panelů pohybujících se e specielně konstruované kolejnici. Dokonalé utěsnění stěny v roztaženém stavu zajišťuje horní a dolní těsnění ComforTronic , které sa automaticky vysunuje při zasunutí jednotlivých panelů na jejich místo.

 

MOVEO Glas

MOVEO Glas - dochází k prvnímu propojení transparentní čistoty se zvukovou izolací

Ve světovém měřítku jedinečné propojení komfortu, designu a zvukotěsnosti zajišťuje především celoplošné dvouvrstvé zasklení zajišťující zvukovou neprůzvučnost až 50 dB a dále i možnost propojení s akustickými a funkčními elementy.

Parametry : světlá výška = 2.000 mm - 4.000 mm

šířka panelu = 600 mm - 1.250 mm

neprůzvučnost : až 50 dB

doplňky : elektricky řízené žaluzie

 

 

VARIFLEX

DORMA Variflex jsou vysoce mobilní zvukotěsné dělící stěny, jejichž prostřednictvím lze měnit proporce nejrůznějších interiérů. Díky tomuto vysoce flexibilnímu systému mají architekti téměř neomezené možnosti při řešení jakéhokoli interiéru. Šikmé stropy nebo kruhový půdorys nejsou pro systém Variflex překážkou, stejně jako pohyb příčkových dílů nejrůznějšími směry - kolmo, po obvodu, šikmo, do mnohoúhelníku nebo do elipsy.

 

 

VARIPLAN

Variplan - moderní vysoce variabilní dělící stěny