Pergoly a stínění zimních zahrad

Dělící příčky

Mobilní zvukotěsné dělící stěny a příčky

Mobilní zvukotěsné stěny Dorma Hüppe jsou díky špičkové technologii i komplexním designovým možnostem absolutní světovou špičkou ve svém oboru. 
Pohyblivé stěny Dorma Hüppe: Celosvětový poskytovatel vysoce kvalitních systémů funkčních příček 

Dorma Hüppe dělící příčky
O firmě Dorma Hüppe

Se svými pohyblivými stěnovými systémy pro konferenční prostory, kongresová centra, banky, výstavy atd. a 130letou tradicí společnosti, je Dorma Hüppe schopna nabídnout zákazníkům po celém světě chytrá řešení pro efektivní správu místností. Dorma Hüppe nejen vyrábí a navrhuje systémy pohyblivých příček, ale také zajišťuje jejich trvalou odolnost, funkci a výkon řadou vysoce hodnotných služeb.

Nabídka dělících příček Variflex

DORMA Variflex jsou vysoce mobilní zvukotěsné dělící stěny, jejichž prostřednictvím lze měnit proporce nejrůznějších interiérů. Díky tomuto vysoce flexibilnímu systému mají architekti téměř neomezené možnosti při řešení jakéhokoli interiéru. Šikmé stropy nebo kruhový půdorys nejsou pro systém Variflex překážkou, stejně jako pohyb příčkových dílů nejrůznějšími směry - kolmo, po obvodu, šikmo, do mnohoúhelníku nebo do elipsy.
Systém pohyblivých stěn Variflex 100
Systém pohyblivých stěn Variflex 100

Tento robustní systém panelů, který nabízí velmi vysoké hodnocení redukce zvuku, zajistí paralelní události bez vzájemného rušení.
Kolejnicové systémy jsou tak univerzální, že přepážku lze snadno umístit i do malého prostoru. A sofistikovaný design panelů DORMA Hüppe Variflex zajišťuje působivou akustickou izolaci – přesvědčivý koncept založený na skutečně „zvukovém“ systému.

Fibershield®-E
Variflex  Glass - Průhledná zvuková izolace

Variflex Glass spojuje dvě vysoce žádoucí vlastnosti: průhlednost a zvukovou izolaci. Rozdělení místností, které poskytuje tento systém pohyblivých stěn, proto nabízí dvojí výhody velkorysé prostornosti a působivého útlumu zvuku s redukcí až Rw 52 dB (laboratorní hodnota podle EN 10140).
Mezi jeho další přednosti patří snadná kombinovatelnost s prvky Variflex 100, čímž vzniká systém jednotné elegance se všemi technickými přednostmi pohyblivé stěny Variflex

Fibershield®-I
Variflex 88 - Nízká hmotnost, snadná obsluha

Nově vyvinutý design vykazuje výjimečně vysoký stupeň nepropustnosti, doplněný optimalizovanými profily a těsnicími lištami pro dosažení vynikajících hodnot tlumení hluku až Rw 58 dB. A s tloušťkou stěny pouhých 88 mm je také výrazně snížena hmotnost na jednotku plochy, což přináší výhody jak při manipulaci, tak i v oblasti konstrukce.

Variflex ComfortDrive
Variflex ComfortDrive pro prvotřídní ovládání

Model Variflex ComfortDrive s pokročilou sběrnicovou technologií nabízí to nejlepší v prvotřídním ovládání. Tento plně automatický řídicí systém pohybuje panely stisknutím tlačítka a zajišťuje vysokorychlostní polohování rychlostí až 250 mm/s s přesným prodloužením těsnicího pásu pro upnutí prvků na místě. Kromě standardních funkcí můžete také programovat v individualizovaných pozicích a režimech kontroly personálu.

Variflex Acoustic
Variflex Acoustic - pro solidní absorpci zvuku

Variflex Acoustic svými efektními a elegantními akustickými povrchy doplňuje systém pohyblivých stěn Variflex. Prvky zajišťují dobrou absorpci zvuku a zlepšují podmínky řeči a poslechu, čímž zlepšují atmosféru v místnosti. Variflex Acoustic je k dispozici ve třech verzích pro různé požadavky.

Variflex EI 30
Variflex EI 30 - pro pasivní protipožární ochranu

Ochrana lidského života je vždy prioritou číslo jedna. Zejména v oblastech s velkým objemem veřejné dopravy je bezpečná a spolehlivá požární ochrana absolutní nutností. Systém pohyblivých stěn Variflex EI 30 od DORMA Hüppe byl speciálně navržen pro účinnou pasivní požární ochranu a byl klasifikován v souladu s novou evropskou normou EN 13501-2.

Nabídka dělících příček Skyfold

Plně automatizovaný, vertikálně pohyblivý a plovoucí stropní systém Skyfold
je k dispozici v různých provedeních. V zaparkovaném stavu se tak systém harmonicky přizpůsobuje obrazu stropu a je téměř neviditelný. Žádná boční vodítka nebo podlahové lišty. Oblasti použití jsou velmi rozmanité a pohybují se od použití ve velkých univerzitních hledištích až po malé zasedací místnosti - všude, kde je požadováno flexibilní využití prostoru, aby bylo možné využít cenné a nákladné multifunkční prostory.
Skyfold Classic – pro maximální všestrannost
Skyfold Classic - pro maximální všestrannost

Skyfold je vertikální pohyblivý stěnový systém, který se stahuje ke stropu. Je prostorově úsporný, nevyžaduje žádné vodicí ani kolejnice a nabízí akustickou izolaci až Rw 59 dB. Tento elegantní a robustní systém skládací stěny umožňuje rychlý a plně automatický provoz stisknutím tlačítka. 

Skyfold Zenith® - štíhlý model
Skyfold Zenith® - štíhlý model

Skyfold je vertikální pohyblivý stěnový systém, který se stahuje ke stropu. Je prostorově úsporný, nevyžaduje žádné vodicí ani kolejnice a nabízí akustickou izolaci až Rw 59 dB. Zenith kombinuje vertikálně skládací prvky, které se nacházejí v Classic Series, v horní části stěny s přímým sestupem dolů, což z něj činí ideální flexibilní prostorové řešení pro oblasti, které vyžadují úzkou cestu. 

Skyfold Mirage – transparentní řešení
Skyfold Mirage - transparentní řešení

Mirage kombinuje vertikální technologii Skyfold s elegantní průhledností. Skyfold Mirage nabízí širokou škálu skleněných a plexisklových panelů a je ideálním řešením pro vytváření světlých a příjemných prostor. Tento elegantní a robustní systém skládací stěny umožňuje rychlý a plně automatický provoz stisknutím tlačítka. 

Pohyblivé skleněné stěny Varitrans

Skleněné dělící stěny - Mobilní skleněné příčky pro větší průhlednost
Varitrans nabízí vynikající perspektivy pro prostorný prostorový efekt ve formě moderního designu. Pohyblivé průsvitné skleněné prvky mohou být posouvány jednotlivě a vytvářet celkový optický systém, který vyzývá svou otevřeností a průhledností. Lze realizovat téměř všechny varianty půdorysu, protože systém má vysoký stupeň flexibility.
Varitrans Straightline
Systém pohyblivých skleněných stěn Varitrans Straightline

Tento systém pohyblivých stěn vytváří otevřené prostředí místnosti a zároveň bezpečně odděluje funkční zóny. Se svými přímočarými profily na míru vyzařuje dokonalost v řemeslném zpracování, atraktivní design, solidní robustnost a trvalou kvalitu. Bezproblémovou obsluhu mohou podle potřeby dále usnadnit funkční prvky, jako jsou integrované zavírače dveří, indikátory stavu zámku a držáky dveří. Ať už je rovná nebo úhlová, flexibilně se přizpůsobí individuálním požadavkům a ideálně se hodí jak pro projekty rekonstrukcí, tak pro novostavby. 

Varitrans Metalline
Systém pohyblivých skleněných stěn Varitrans Metalline

Systém pohyblivých skleněných stěn se zapuštěnými jednobodovými úchyty z nerezové oceli – nabízí výjimečnou viditelnost a zvýšený pocit prostornosti. Tato elegantní konstrukce eliminuje potřebu rámových profilů, čímž dále rozšiřuje moderní celoskleněný vzhled. Různé prvky a doplňky dostupné v řadě Varitrans Metalline nabízejí velký prostor pro individuální uspořádání a způsoby použití. 

Variflex ComfortDrive
Variflex ComfortDrive pro prvotřídní ovládání

Model Varitrans ComfortDrive s pokročilou sběrnicovou technologií nabízí to nejlepší v prvotřídním ovládání. Tento plně automatický řídicí systém pohybuje panely stisknutím tlačítka a zajišťuje rychlé polohování rychlostí až 250 mm/s. Kromě standardních funkcí můžete také programovat v individualizovaných pozicích a režimech kontroly personálu. 

Nezávazná poptávka

Děkujeme, že jste si vybrali výrobek z naší nabídky. Teď stačí už jen vyplnit vaše kontaktní údaje a co nejdříve vám pošleme nezávaznou nabídku, nebo Vás budeme kontaktovat.

Pro rychlejší zpracování cenové nabídky do poznámky prosím uveďte název výrobku a tyto základní údaje: • rozměry (šířky x výška) a počet kusů • barvu (vzorník s barvami najdete u konkrétního výrobku) • ovládání (manuální x motorické - nástěnným vypínačem, dálkovým ovladačem nebo mobilním zařízením)

Barevný svět Liberec s.r.o.

Adresa kanceláře Liberec

Svojsíkova 849/7, Liberec 1, 460 01

Telefon: +420 482 317 385
Email:   obchod@barevnysvet-lbc.cz

IČO: 48264725
DIČ: CZ48264725

Adresa

Barevný svět Liberec, s.r.o.

Svojsíkova 849/7

460 01 Liberec I-Staré Město

Česká republika

Kontakty