Zasklení balkonů a lodžií

Zasklívání balkonů a lodžií přináší uživateli několik neopomenutelných výhod.

Zasklením balkonu

  • se rozšíří obytný prostor bytu,
  • se szvýší ochrana proti dešti, větru, sněhu a prachu,
  • se sníží tepelné ztráty a tím se sníží spotřeba energie,
  • se sníží významně hlučnost,
  • se  ochrání prostor před hmyzem a ptactvem,
  • se zvýší ochrana před vloupáním,
  • prosklení je estetické a umožní  vám  mnohostranné využití balkonu nebo lodžie.

 

Použití rámových a bezrámových systémů

Naší firmou dodávané hliníkové systémy najdou uplatnění v oblasti rekonstrukce nebo revitalizace panelových či rodinných domů, interiérech bytů a komerčních prostor v podobě prosklených stěn a dělících příček. Nadčasová kombinace hliníku a skla umožňuje dotvářet nezaměnitelný moderní vzhled. Hliníkové rámy je možné osadit různými typy skel či dalšími druhy výplní (např. polykarbonáty, plasty apod.).

Všechny naše systémy vynikají širokou škálou uplatnění v exteriérech i interiérech. Lze je použít pro stavbu či přestavbu hliníkových altánů, zimních zahrad, přístřešků rodinných domů, zádveří, přístaveb rodinných domů, chat, chalup, komerčních objektů či různých atypických tvarů výklenků a hliníkových konstrukcí.

 


Rámové

Do interiéru Pro předělení venkovních prostor
AluPlus AluCombi AluFlexi AluTerm


Bezrámové

AluVista

AluVerso

AluFlexi

 

Bezrámové zasklení tvoří skleněné tabule bez dělících svislých rámů s transparentním meziskelním těsněním, a vytváří tak dojem celoprosklené plochy. Křídla z čirého bezpečnostního skla jsou zajištěna vždy na horní a spodní části plastovými dílci, které umožňují posun křídel po vodících kolejnicích. Systém otevírání je (s výjimkou systému AluFlexi – bezrámový) posuvný a otočný. Všechna skla se postupně odsunou k jedné straně zaskleného balkónu či lodžie a otevřou do vnitřního prostoru, čímž je dosaženo otevření téměř celé prosklené plochy. Velmi snadná manipulace pomocí malého plastového madla umístěného na každém skleněném křídle a možnost otevření křídla do prostoru balkónu nebo lodžie zaručují příjemné ovládání celého systému.

 

 

Kontakty

Svojsíkova 849/7
Liberec 1, 460 01
mapa viz.: KONTAKTY

Tel.:+420 482 317 385

info@barevnysvet-lbc.cz

www.barevnysvet-lbc.cz

Ověřená firma

Barevný svět Liberec s.r.o. - idatabaze.czStínící technika - idatabaze.cz

Facebook

^