NANO produkty

Nano Pěna

Nano pěna je multifunkční ochranný čistič - univerzální čistící a impregnační prostředek pro hladké a nesavé povrchy. Nanopěna zároveň s aktivním vyčistěním dodá povrchu na  několik měsíců i účinnou ochranu před znečistěním  a  vysoký lesk. Tento originální produkt na bázi nanotechnologie je špičkovým představitelem nově se formující generace "inteligentních" úklidových prostředků, jejíž předností je především schopnost snížit  nároky na pracnost úklidu  o  tři čtvrtiny!

Nano pěna aktivně spolupracuje při čistění tím, že "probublává" i nejnepatrnějšími nerovnostmi ošetřovaného povrchu, do kterých obvyklé čistící prostředky nemají schopnost proniknout. Na vyčistěném povrchu Nano pěna během následujících dvaceti minut samostatně vytvoří ochrannou neviditelnou a antibakteriální nanovrstvu, která propůjčí ošetřené ploše na dobu čtyř až šesti měsíců zcela nové užitné vlastnosti - zvýšenou odolnost, vysoký lesk, hladkost atd. Pro další čistění tohoto povrchu, který byl již ošetřen Nano pěnou, není třeba žádná chemie, nýbrž postačí k němu pouze  obyčejná voda. Úklid probíhá neobyčejně snadno a pracnost se zmenší přibližně na  jednu čtvrtinu doposud běžně potřebného času. Ošetřený povrch se totiž díky nano-impregnaci mnohem méně špiní, neumastí se a vypadá stále skvěle. Nano pěna, na rozdíl od  běžných chemických úklidových prostředků, neobsahuje žádný škodlivý silikon, teflon, vosky ani oleje a je ekologicky nezávadná.

Využitím Nano pěny v profesionálním úklidu hotelových provozů, obchodů, veřejných prostor, zdravotnictví či společného stravování, lze  dosáhnout výrazných úspor díky odbourání značných výdajů za běžnou úklidovou chemii a především markantním snížením nároků na potřebu pracovní síly. Nano pěna je také skvělým pomocníkem pro domácí úklid, neboť potřebu nekonečného uklízení lesklých ploch zredukuje na pouhé dva úklidy s použitím Nano pěny během roku, a mezi nimi pouze občasné velmi snadné přeleštění bez chemie a s minimálními nároky na vynaložený čas. Výsledky úklidu jsou i přes minimální časovou náročnost trvale brilantní.  Pro ilustraci lze vybrat z mnoha oblastí využití: 

 • Nerezové plochy
 • Skleněné plochy
 • Kuchyňské linky
 • Kabiny moderních výtahů z nerezu, skla a zrcadel
 • Autolak a lakované povrchy
 • Zrcadla
 • Kovové hudební nástroje
 • Leštěné kovy
 • A mnoho dalších hladkých a nesavých povrchů, od kterých žádáte snadno udržitelnou čistotu a vysoký lesk.

 

Pro motoristy.

Pro motoristy, kteří si chtějí aplikovat nano-impregnaci na své vozidlo vlastnoručně, je k dispozici set potřebných materiálů nanoBox Auto&moto Sada nano-impregnace na automobily NANO SERVICE Vám usnadní udržet Váš  automobil vždy čistý a zářivě lesklý.V kompletním setu na automobily se nachází nano-impregnace na autoskla, karosérii (autolak) a disky kol. Zároveň tento set obsahuje všechny potřebné čističe a další materiály, které budete potřebovat pro dosažení perfektního výsledku - vytvoření dokonalé nano-ochrany povrchu Vašeho vozu na dva roky ( 40.000 km) .

Nano na autoskla

Nano-impregnace na autoskla přináší až kouzelný efekt v podobě odvádění vody z výhledu řidiče a současně usnadňuje odstraňování nečistot jako jsou mušky, mastnota, led, a jiné organické materiály, které k ošetřenému povrchu nemohou přilnout. Již při rychlosti nad cca 50 km/h nejsou potřeba spuštěné stěrače, jelikož je veškerá tekutina vlivem větru vypuzována mimo plochu osetřeného skla. Tak je zajištěno vyšší pohodlí i bezpečnost provozu, protože řidič znatelně lépe vidí situaci kolem vozu. Travanlivost nano-skla je cca 20 000 km.

Nano na autolak

Nano-technologická impregnace na autolak je nový ochranný prostředek pro zachování laku ve skvělém stavu a s vysokým leskem po dlouhou dobu (až 40 000 km). Profesionální dvousložková směs nano-impregnace autolaku je také dlouhodobou zárukou odolnosti proti nástrahám povětrnostních podmínek a dodává ochranu proti korozi. Nano-povrch vozu má také velmi dobrou odlnost proti kyselým a alkalickým sloučeninám, vodě a rozpouštědlum. Z ochráněného povrchu je také možné bez jeho znehodnocení odstranit například různé spreje, barvy a další jindy nevratná poškození. Umytí vozu ošetřeného nano-impregnací NANO SERVICE je možné pro běžný provoz svěřit i obyčejnému dešti.

Nano na disky kol

Speciální nano-impregnace na disky je krycí materiál, který velmi dobře odpuzuje vodu, oleje a jiné organické nečistoty. Usnadňuje odstranění nečistot na diskách aut, motorek a jízdních kol a zároveň zabraňuje usazování brzdového prachu. Nano-povrch zajistí, že bude i často stěží udržovatelná součást vozu stále vypadat skvěle.

Přednosti nano-povrchů na automobilech: 

 • Jednoduché odstraňování hmyzu
 • Dlouhodobá ochrana před znečištěním
 • Žádné vizuální změny povrchu vozu po dobu ochrany
 • Odolnost proti mechanickému poškození (odlétavající kamínky)
 • Aktivní bezpečnost díky lepšímu odpuzování vody z oken
 • Povrch nepřilnavý pro led - není třeba škrábat okna
 • Zvýšení prodejní ceny vozu
 • Výrazné úspory financí - není třeba ani myčka
 • Stále výrazně čistší automobil (špína se nepřichytí)
 • Snadné mytí - stačí čistá voda
 • Odolnost proti poškození v myčce

 

Kontakty

Svojsíkova 849/7
Liberec 1, 460 01
mapa viz.: KONTAKTY

Tel.:+420 482 317 385

info@barevnysvet-lbc.cz

www.barevnysvet-lbc.cz

Ověřená firma

Barevný svět Liberec s.r.o. - idatabaze.czStínící technika - idatabaze.cz

Facebook

^