Umyjte si auto "bez vody"

Rozvoj Nano technologií umožňuje takové možnosti, které v minulosti byly nemyslitelné. Napadlo vás, že byste zaprášené auto otřeli suchou utěrkou? Jistě že ne. Lak by se poškrábal a jeho oprava by byla finančně náročná.

Dnes je však možné takové "zvěrstvo" udělat a to bez výčitek. Pokud karoserii auta ošetříte naším přípravkem NanoPěna Auto-moto, můžete si to dovolit.

objednávejte zde

Aplikací našeho přípravku vytvoříte na karoserii auta odolnou nano vrstvu, která zabrání ulpívání nečistot na vašem autě. Nečistoty vám smyje déšť, můžete je velmi snadno setřít vlhkým, nebo i suchým hadrem.

Pěna se aplikuje na suchý i znečistěný povrch karoserie, nechá se několik minut působit. V této době se karoserie čistí a vytváří se na ní odolná ochranná vrstva. Aplikace se provádí i na skla,chromové části a lesklé plasty.

NanoPěna auto-moto je čistící a současně impregnační pěna využívající principy moderní nanotechnologie. Čistí,leští, impregnuje (vytváří nanovrstvu) a konzervuje lakované povrchy, chrom, skla i plexi motorových vozidel   - VŠE V JEDNOM KROKU

NanoPěna auto-moto dlouhodobě (4 a více měsíců) chrání ošetřené povrchy proti vodě, špíně,mastnotě, hmyzu,soli, pylu a odpuzuje prach i nečistoty (díky nanovrstvě nemohou na karoserii ulpívat, "odpadnou")

ÚČINNĚ OŽIVÍ I ZNAČNĚ ZAŠLÝ AUTOLAK. NAHRADÍ ŠAMPON I KVALITNÍ VOSK

OBJEDNÁVEJTE ZDE

Kontakty

Svojsíkova 849/7
Liberec 1, 460 01
mapa viz.: KONTAKTY

Tel.:+420 482 317 385

info@barevnysvet-lbc.cz

www.barevnysvet-lbc.cz

Ověřená firma

Barevný svět Liberec s.r.o. - idatabaze.czStínící technika - idatabaze.cz

Facebook

^