Dělící příčky

 

Mobilní zvukotěsné dělící stěny

Mobilní zvukotěsné stěny DORMA jsou díky špičkové technologii i komplexním designovým možnostem absolutní světovou špičkou ve svém oboru.

VARIFLEX  (dokumenty ke stažení)

DORMA Variflex jsou vysoce mobilní zvukotěsné dělící stěny, jejichž prostřednictvím lze měnit proporce nejrůznějších interiérů. Díky tomuto vysoce flexibilnímu systému mají architekti téměř neomezené možnosti při řešení jakéhokoli interiéru. Šikmé stropy nebo kruhový půdorys nejsou pro systém Variflex překážkou, stejně jako pohyb příčkových dílů nejrůznějšími směry - kolmo, po obvodu, šikmo, do mnohoúhelníku nebo do elipsy.


 

 

VARIPLAN

Variplan - moderní vysoce variabilní dělící stěny

 

 

VARITRANS    (dokumenty ke stažení)  (video)

Skleněné dělící stěny - Mobilní skleněné příčky pro větší průhlednost
Varitrans nabízí vynikající perspektivy pro prostorný prostorový efekt ve formě moderního designu. Pohyblivé průsvitné skleněné prvky mohou být posouvány jednotlivě a vytvářet celkový optický systém, který vyzývá svou otevřeností a průhledností. Lze realizovat téměř všechny varianty půdorysu, protože systém má vysoký stupeň flexibility.

SKYFOLD

Plně automatická vertikálně pohyblivá příčka   (video)

Plně automatizovaný, vertikálně pohyblivý a plovoucí stropní systém Skyfold je k dispozici v různých provedeních. V zaparkovaném stavu se tak systém harmonicky přizpůsobuje obrazu stropu a je téměř neviditelný. Žádné boční vodítka nebo podlahové lišty. Oblasti použití jsou velmi rozmanité a pohybují se od použití ve velkých univerzitních hledištích až po malé zasedací místnosti - všude, kde je požadováno flexibilní využití prostoru, aby bylo možné využít cenné a nákladné multifunkční prostory.

Kontakty

Svojsíkova 849/7
Liberec 1, 460 01
mapa viz.: KONTAKTY

Tel.:+420 482 317 385

info@barevnysvet-lbc.cz

www.barevnysvet-lbc.cz

Ověřená firma

Barevný svět Liberec s.r.o. - idatabaze.czStínící technika - idatabaze.cz

Facebook

^